Turkish Arabic French German Italian Japanese Norwegian Portuguese Russian Spanish
Majestic Pine SPA Retreatment / Akbük
Majestic Pine Villas / Akbük
Blue Pearl / Mavişehir

Hakkımızda

Written by Super User on 03 Temmuz 2018

Türkiyenin Batı Ege sahilinde, yüksek kaliteli yeni konut inşaatı konusunda uzmanlaşmış inşaat ve müteahhitlik firmasıyız. Yüksek kaliteli ve yenilikçi inşaat tekniklerimiz , birinci sınıf müşteri hizmetlerimiz gururumuzdur. Satın alma sürecinde, hızlı çözüm önerileri ve komple rehberlik hizmeti sunuyoruz.

Firmamız, her tipte gayrimenkul projesi ve restorasyon konusunda, müstakil konutlardan, büyük ölçekli projelere geniş kapsamlı bilgi ve deneyime sahiptir – bütün projelerimizin mülkiyet hakkı vardır. Başarımızın temelini : Aegean Pine Village ve Apollo Village de dahil olmak üzere, geçmişteki projeleri ile yerel inşaat bilgisi ve uluslararası emlak pazarında zengin deneyimleriyle Ahmet Kurtul tarafından sağlanmaktadır.

Aradığınız; tatil, sürekli ikamet yada yatırım fırsatı olabilir, biz size bu konuda profesyonel, etkili ve dostça servis teklif ediyoruz. Türkiye de 10 yıldan fazla ingiliz müşterilerle çalışma deneyimine sahibiz ve konut bazında ihtiyaçlarını ve beklentilerini iyi anlıyoruz. Amacımız, güneşteki yerinizi gerçeğe dönüştürmek –size güneşli bir yaşam inşaa etmek.